Українська Deutsch English Polski Русский

Вершинами Карпат


Вихованці гуртка «Пішохідний туризм» КЗ "Центр туристсько-краєзнавчої творчості учнівської молоді" ХОР здійснили пішохідний похід І категорії складності, під керівництвом Грабовської Л.С., Грицуняка М.М., Уманця О.М.

Група у складі: Прокопенко В., Дмитрової І., Татарінової І., Березанської К., Чихун Г., Білецького Б., Білецького В., Грабовського Б., Грабовського С., Прокопчука Б., Ульянова Д. за 9 днів пройшла майже 140 км., від смт. Ясіня до с. Ділове Закарпатської області.

Юні туристи піднялися на найвищі вершини Карпат: Говерла (2061), Піп Іван Чорногірський (2028), Петрос (2020), Піп Іван Мармороський (1936), Близниця (1881). Пройшли по хребтам: Свидовець, Чорногора, Мармароси. Цікавим і складним був шлях від полонини Вертепи до г. Межипотоки, близько 23 км. за день вздовж кордону з Румунією.

Вперше вихованці гуртка побували в горах. Відчули на собі примхи гірського клімату: злива, шквали вітру, гроза, град і знову сонце, і веселка на небі. Чудові краєвиди, вершини, обсерваторія «Білий слон» і зустрічі з цікавими людьми надовго залишаться у спогадах учасників походу.

 Дивитись фотозвіт в Facebook

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити