Українська Deutsch English Polski Русский
Погода на завтра

Наш канал на YouTube   

 Країни, які відвідали наш сайт, починаючи із жовтня 2010 року

free counters

Вершинами Карпат


Вихованці гуртка «Пішохідний туризм» КЗ "Центр туристсько-краєзнавчої творчості учнівської молоді" ХОР здійснили пішохідний похід І категорії складності, під керівництвом Грабовської Л.С., Грицуняка М.М., Уманця О.М.

Група у складі: Прокопенко В., Дмитрової І., Татарінової І., Березанської К., Чихун Г., Білецького Б., Білецького В., Грабовського Б., Грабовського С., Прокопчука Б., Ульянова Д. за 9 днів пройшла майже 140 км., від смт. Ясіня до с. Ділове Закарпатської області.

Юні туристи піднялися на найвищі вершини Карпат: Говерла (2061), Піп Іван Чорногірський (2028), Петрос (2020), Піп Іван Мармороський (1936), Близниця (1881). Пройшли по хребтам: Свидовець, Чорногора, Мармароси. Цікавим і складним був шлях від полонини Вертепи до г. Межипотоки, близько 23 км. за день вздовж кордону з Румунією.

Вперше вихованці гуртка побували в горах. Відчули на собі примхи гірського клімату: злива, шквали вітру, гроза, град і знову сонце, і веселка на небі. Чудові краєвиди, вершини, обсерваторія «Білий слон» і зустрічі з цікавими людьми надовго залишаться у спогадах учасників походу.

 Дивитись фотозвіт в Facebook

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити