Українська Deutsch English Polski Русский
Погода на завтра

Наш канал на YouTube   

 Країни, які відвідали наш сайт, починаючи із жовтня 2010 року

free counters

Стежками Закарпаття


Ось і закінчився цікавий та незабутній пішохідний похід 3 ступеню складності по лісистим Карпатам. Вихованці гуртків Центру «Пішохідний туризм», «Фольклорно-етнографічне краєзнавство» під керівництвом Кульчицького О.Є., Побіреської О.М., Сидоренка Ю.В. з 1 - 9 серпня 2019 р. здійснили захоплюючу мандрівку по Рахівському та Надвірнянському районах Закарпатської області.

Згуртованість та командний дух, воля до перемоги над собою в складних умовах походу, стійкість до примх карпатської негоди надовго запам’ятаються юним херсонським туристам. 

Маршрут подорожі був кільцевим. Він починався та закінчувався у смт. Ясіня. Під час походу були підкорені Говерла (2061 м), Петрос (2020 м), Близниця (1881 м). Чудова та сувора краса озера Несамовите на Чорногірському хребті підкорила серця шанувальників краєзнавчих досліджень в нашій групі.

Своїми очима хлопці та дівчата побачили, як стрімко розвиваються гірські курорти Карпат, а саме Ясіня, Козьменщик, Заросляк, Кваси, Драгобрат. Природа Карпатських гір, лісів та річок надихає нас до нових походів.

Йдучи новими стежками, ми відкриваємо свою Україну, ми вчимося цінувати її неповторну красу, ми дбаємо про довкілля.

З кожним походом ми все більше стаємо патріотами своєї Батьківщини. 

Дивитись Фотозвіт

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити