Українська Deutsch English Polski Русский
Погода на завтра

Наш канал на YouTube   

 Країни, які відвідали наш сайт, починаючи із жовтня 2010 року

free counters

Семінар-практикум координаторів гри "Джура"


25–26 вересня 2019 року в КЗ «Центр туристсько-краєзнавчої творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради відбувся обласний семінар-практикум координаторів Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») адміністративно-територіальних одиниць області.

У семінарі взяли участь 25 координаторів гри «Джура» з адміністративно-територіальних одиниць Херсонської області. Програма семінару складалась з теоретичної та практичної частин.

Під час теоретичної частини, учасники ознайомилися з станом та перспективами розвитку військово-патріотичної роботи в закладах освіти області, нормативно-правовою базою проведення гри «Джура», тенденціями сучасного національно-патріотичного виховання та основами протидії інформаційним впливам.

У практичній частині семінару для координаторів гри «Джура» були проведені майстер-класи з організації видів «стрільба з пневматичної гвинтівки», «розбирання та збирання АК», методики проведення брейн-рингу, настільних історичних ігор.

Учасники семінару обмінялись досвідом з питань організації Гри в адміністративно-територіальних одиницях області, отримали цінні знання та навички.

Важливим підсумком семінару був круглий стіл «Впровадження ефективної моделі організації та проведення Гри в районах, містах і в об’єднаних територіальних громадах» за участю представників:

Департаменту освіти, науки та молоді Херсонської обласної державної адміністрації;

Херсонського обласного військового комісаріату;

Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Херсонській області;

Головного управління Національної поліції в Херсонській області;

Громадських патріотичних організацій.

 Фотозвіт семінару можна подивитись на сторінці Центру в Facebook.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити