Українська Deutsch English Polski Русский

Інформація про підсумки обласного Зльоту юних туристів-краєзнавців Херсонської області


15-17 травня 2015 року відбувся обласний Зліт юних туристів-краєзнавців Херсонської області. Змагання, в яких взяли участь збірні команди 12 районів та міст Херсонщини, проходили в урочищі Ближній Карабай Цюрупинського району.

До програми Зльоту було включено змагання «Творчі майстерні» з історичного, географічного та екологічного краєзнавства, змагання «Краєзнавчий експедиційний маршрут» та конкурсну програму.

Так, у творчій майстерні з «Географічного краєзнавства» юні пошуковці з Новотроїцького району представили результати досліджень щодо походження назв населених пунктів своєї малої Батьківщини, а краєзнавці Генічеського району прагнуть відродити сольовий промисел у Приазов"ї, адже сіль Сиваша, як доводять результати їх пошуку, унікальна за своїм хімічним складом. Юні пошуковці Голопристанщини, які тривалий час співпрацюють з науковцями Чорноморського біосферного заповідника, дослідили наземних тварин, які мешкають на території заповідника.

На краєзнавчому експедиційному маршруті юні пошуковці виконували аналіз історичних документів, відбирали та аналізували проби води, описували етнографічні предмети, а також показали високі результати зі спортивного орієнтування, подолання перешкод та в’язання вузлів.

Під час конкурсної програм юні краєзнавці не лише продемонстрували глибокі знання історії та географії Херсонської області, а й показали свої творчі таланти. Так, у конкурсі «Візитка команди» юні учасники з м. Нова Каховка  зворушливо танцювали під музику «Новокаховського вальсу», юні краєзнавці  з Нововоронцовщини створили історичну реконструкцію лицарства від часів козацтва до наших днів, а разом з юними пошуковцями з Бериславського району учасники змагань поринули в історію створення м. Берислава. Для юних краєзнавців зацвіла квітка МУК (мудра українська квітка) – символ прагнення до нових знань і звершень. ЇЇ під час конкурсної програми дбайливо «вирощували» юні пошуковці Новотроїцького району.

Швидко минули три дні змагань і на традиційній лінійці, присвяченій підведенню підсумків Зльоту, його учасники щиро вітали переможців:

команду Новотроїцького району, яка посіла І місце у загальному заліку;

команду Чаплинського району за ІІ місце

та команду Генічеського району, яка посіла ІІІ загальнокомандне місце.

Ще раз вітаємо переможців і чекаємо нових зустрічей!

 Дивитись фотозвіт...

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити