Українська Deutsch English Polski Русский

Херсонці – чемпіони України!

Команда Херсонської області отримала перемогу на 44-му Чемпіонаті України серед юніорів з пішохідного туризму, який проходив з 06 – 11 липня 2015 року в с. Оріховиця Ужгородського району Закарпатської області.

Команду складали вихованці комунального закладу «Центр туристсько-краєзнавчої творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради Гегечкорі Едуард, Мусатов Андрій, Вишемирський Костянтин, Буцула Микола, Кононенко Вадим, Маленкова Валерія, Мустафіна Рената, Кульчицька Юлія.Тренер команди Юрін Олег Васильович.

На складних дистанціях Чемпіонату за перемогу боролися 24 команди.    Програма Чемпіонату включала «Крос-похід», командні змагання на дистанції «Смуга перешкод» та «Смуга перешкод (зв’язки)».

Справжнім випробуванням став«Крос-похід», в ході якого учасники змагань долали за допомогою спеціального туристського спорядження складний рельєф місцевостів умовах, коли температура повітря сягала понад 40 градусів.

В командних змаганнях на дистанції «Смуга перешкод» херсонці посіли ІІ місце, а «Смуга перешкод (зв’язки)» - І місце.

В загальному заліку наша команда зайняла І місце, стала чемпіоном України з пішохідного туризму серед юніорів, обійшовши сильні команди м. Києва, Українського державного центру туризму та краєзнавства учнівської молоді, які стали призерами Чемпіонату.Кожен учасник команди вклав великий внесок у цей результат.

Тож вітаємо команду Херсонської області – чемпіона України з пішохідного туризму серед юніорів!