Українська Deutsch English Polski Русский

Чемпіонат України зі спортивного орієнтування серед позашкільних навчальних закладів

Чемпіонат України зі спортивного орієнтування серед позашкільних навчальних закладів.З 7 по 9 серпня в с. Оріховиця збірна команда Херсонської області у складі 12 гуртківців прийняла участь у «Чемпіонаті України зі спортивного орієнтування серед позашкільних навчальних закладів».

До місця проведення змагань прибуло 24 команди з 13 областей України, серед яких команда Херсонської області посіла почесне 4 місце.

Перший день змагань видався вдалим, І місце зайняли: Кражев Ігор (Ч12Д, тренер Щербина О.Д.), Цивільська Фея (Ж14С, тренер Васіна І.В.),Коваленко Анна (Ж18С, тренер Васіна І.В.), Поляниця Станіслав (Ч18Д, тренер Карась В.К.), ІІ місце посіла Ракша Юлія (Ж14Д, тренер Васіна І.В., ІІІ місце зайняли: Савченко Тетяна (Ж16С, тренер Щербакова Е.С.) та Ракша Микита (Ч18С, тренер Васіна І.В.). Загалом по результатам 1 дня команда посідала І місце .

Другий день змагань не виправдав очікувань, але все-таки призові місця з естафет були: одне друге та два третіх місця.

На третій день ми намагалися стати на декілька сходинок вище в загальному заліку і представники нашої команди в цей день не раз піднялися на п’єдестал. Цього дня ми зайняли чотири перших (Коваленко Анна, Поляниця Ольга, Поляниця Станіслав і Савченко Тетяна) та чотири других місця (Кобець Світлана, Кражев Ігор, Ракша Юлія та Цивільська Фея).

Загалом змагання нам дуже сподобались і ми з нетерпінням чекаємо нових стартів.