Українська Deutsch English Polski Русский

Центр туризму запрошує


День відкритих дверейКожного вересня до Центру туризму приходять десятки хлопчиків і дівчат, щоб на все життя закохатися в туризм. Цьому їм допомагають досвідчені педагоги, які з радістю діляться з підростаючим поколінням своїми знаннями та вміннями. Цей рік не став винятком.

Близько ста дітей 22 вересня завітали до комунального закладу «Центр туристсько-краєзнавчої творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради  на свято туризму «День відкритих дверей», щоб побачити і відчути на собі життя справжнього туриста. Кожен хто відвідав в цей день наш заклад випробували свої сили на дистанції «Смуга перешкод»,

День відкритих дверей

потренувалися ставити намет, позмагалися в конкурсі «Влучний стрілець», пройшлися екскурсією по самому Центру, де побачили що вихованці під час занять у гуртках ходять в походи, експедиції, беруть участь у змаганнях різного рівня та отримують в них перемоги.

Тож натхненні своїми старшими товаришами та наставниками вони із задоволенням будуть відвідувати гуртки Центру, щоб в майбутньому підкорювати нові спортивні вершини.

Дивитись фотозвіт...

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити