Українська Deutsch English Polski Русский

Особисті змагання гуртківців Центру зі спортивного орієнтування


Першість центру зі спортивного орієнтування15 листопада на території Цюрупинського лісового господарства (карта "ст. Цюрупинськ") відбулися особисті змагання зі спортивного орієнтування серед гуртківців Центру.

У змаганнях взяли участь 93 гуртківця Центру, вихованці керівників Плохенка А.В., Грабовської Л.С., Васіної І.В., Юзвака М.А., Шупер М.В., Кульчицького О.Є., Горшкової Д.Д., Тімченка Б.М., Зажерила Р.Л.

Першість центру зі спортивного орієнтуванняДостатній рівень спортивно-туристської підготовки показали вихованці керівників гуртків Плохенка А.В. Васіної І.В. (по 8 призових місць) Шупер М.В. (4 призових місця), Грабовської Л.С., (3 призових місць), Горшкової Д.О. (2 призових місць).

У суддівстві змагань взяли участь вихованці Васіної І.В. Ракша Юлія, Ракша Микита, Цивільська Фея, Пікулін Вячеслав.

Вітаємо призерів змагань!

Першість центру зі спортивного орієнтуванняДівчата до 10 років

І місце – Сергєєву Ніколь (керівник гуртка Шупер М.В.);

ІІ місце – Комову марину (Шупер М.В.);

ІІІ місце – Орлову Аліну (Горшкова Д.О.).

Хлопчики до 10 років

І місце – Кушнір а Олександра (Плохенко А.В.);

ІІ місце – Комова Максима (Шупер М.В.)

ІІІ місце – Марченка Олександра (Горшкова Д.О.).

Дівчата до 12 років

І місце – Шеховцеву Катерину (Шупер М.В.);

ІІ місце – Потапову Анну (Васіна І.В.);

ІІІ місце – Шашкевич Юлію (Юзвак М.А.).

Першість центру зі спортивного орієнтуванняХлопчики до 12 років

І місце – Скворцова Юрія (Плохенко А.В.);

ІІ місце – Лавренчука Антона (Васіна І.В.);

ІІІ місце – Семенова Даніїла (Васіна І.В.).

Дівчата до 14 років

І місце – Хавалджі Валерію (Грабовська Л.С.);

ІІ місце – Чернявську Валерію (Грабовська Л.С.);

ІІІ місце – Трохименко Тетяну (Васіна І.В.).

Хлопчики до 14 років

І місце – Грязєва Богдана (Плохенко А.В.);

ІІ місце – Мельниченка Андрія (Плохенко А.В.);

ІІІ місце – Бірзова Олексія (Грабовська Л.С.).

Першість центру зі спортивного орієнтуванняДівчата до 16 років

І місце – Мізернюк Софію (Плохенко А.В.)

ІІ місце – Ракшу Юлію (Васіна І.В.)

ІІІ місце – Цивільську Фею (Васіна І.В.).

Хлопчики до 16 років

І місце – Чекалдіна Владислава (Плохенко А.В.);

ІІ місце – Палащука Артема (Васіна І.В.);

ІІІ місце – Огієнка Олексія (Плохенко А.В.).

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити