Українська Deutsch English Polski Русский

Кращі дослідники історії рідного краю


Кращі дослідники історії рідного краю24-25 листопада 2015 року у місті Києві відбувся збір переможців  Всеукраїнської історико-географічної експедиції «Історія міст і сіл України» за темою “Історико-географічна експедиція “Історія міст і сіл України”: підсумки та досягнення”. Комунальний заклад «Центр туристсько-краєзнавчої творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради, як організатор експедиції на обласному рівні, забезпечив участь у зборі представників Херсонської області.

Честь представляти Херсонщину випала учням Славненського НВК Горностаївської районної ради, які два роки поспіль ставали переможцями Всеукраїнського туру зазначеної  експедиції.

На урочистому відкритті збору переможців з вітальним словом до учнів звернулися представники Міністерства освіти і науки України, Національної спілки краєзнавців України, представники від географічного товариства та від Національного музею народної архітектури та побуту України. Наголошено на важливості тієї справи, яку зробили учні.

Кращі дослідники історії рідного краюВвечері для дітей були організовані автобусна екскурсія “Київ – столиця України” та пішохідні оглядові екскурсії містом Києвом. Учні відвідали меморіальний комплекс Героїв Небесної Сотні, музей дитячої іграшки, здійснили огляд пересувних виставок на Майдані Незалежності.

Другий день був наповнений роботою: учні - представники делегацій виступали з презентацією своїх пошукових робіт та екскурсійних маршрутів. Черник Вікторія, учениця 7 класу  Славненського НВК, представила історію села Костогризове. Це була єдина робота, яка розповіла історію вже зниклого населеного пункту.

А потім були відвідини Національного музею народної архітектури та побуту України “Побут і традиції українського села”.  Діти були приємно вражені, довідавшись, що саме тут проходили зйомки самого патріотичного фільму України “Останній москаль”.

Кращі дослідники історії рідного краюНа урочистому закритті збору переможців наші школярі Черник Вікторія та Філюк Едуард від Українського державного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді отримали дипломи учасників збору Всеукраїнської історико-географічної експедиції “Історія міст і сіл України” за активну участь у дослідженні та висвітленні історії рідного краю.

Про враження та почуття школярів годі й говорити!

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити