Українська Deutsch English Polski Русский

Шкільний музей як осередок формування національно-патріотичного виховання учнівської молоді


Роль музею при навчальному закладі в організації краєзнавчої та національно-патріотичної роботи з учнівською молоддю03 грудня 2015 року комунальним закладом «Центр туристсько-краєзнавчої творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради у місті Херсоні проведено обласний семінар-практикум завідувачів музеїв при навчальних закладах «Роль музею при навчальному закладі в організації краєзнавчої та національно-патріотичної роботи з учнівською молоддю». У семінарі взяли участь 30 педагогів з 12 районів та міст області.З привітальним словом виступила директор Центр туристсько-краєзнавчої творчості учнівської молоді Хабрат Л.Г.

Роль музею при навчальному закладі в організації краєзнавчої та національно-патріотичної роботи з учнівською молоддюЗаступник директора Центру з навчально-методичної роботи Брусова Т.М. висвітлила питання щодо стану та перспектив розвитку мережі музеїв при навчальних закладах Херсонщини. Методист Будинку дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради Кучеренко Ю.Ю. розповів про форми та методи організації роботи музеїв при навчальних закладах міста Херсона за результатами міського етапу Всеукраїнського огляду музеїв при навчальних закладах. Педагоги обмінювались досвідом щодо організації роботи шкільних музеїв як осередків формування національно-патріотичного виховання учнівської молоді.

Роль музею при навчальному закладі в організації краєзнавчої та національно-патріотичної роботи з учнівською молоддюПрактична частина семінару пройшла в Херсонському обласному краєзнавчому музеї. Заступник директора з наукової роботи Ржевська Ю.О. та наукові співробітники музею ознайомили учасників семінару з експозиційною діяльністю музею, методикою організації етнографічних виставок, а також створення музейної експозиції на прикладі виставкового проекту «Україна – поступ свободи»; презентували наукову спецбібліотеку музею. Велику зацікавленість викликало інтерактивне заняття з етнографії «Одягаємось святково».

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити