Українська Deutsch English Polski Русский

Відкриті особисті змагання гуртківців Центру зі скелелазіння


У неділю 13-го грудня, близько 90 гуртківців комунального закладу «Центр туристсько-краєзнавчої творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради виборювали звання найспритнішого скелелаза. Свої сили на дистанції випробували вихованці туристських і краєзнавчих гуртків у п’яти вікових групах.

Вітаємо переможців та призерів відкритих особистих змагань гуртківців Центр зі скелелазіння!


У групі 2005 року народження і молодші:

Першість Центру зі скелелазіннясеред дівчат:

І місце – Пахнюк Вікторія (керівник Юрін О.В.);

ІІ місце – Клімова Яна (керівник Гринько С.В.);

ІІІ місце – Сечена Євгенія (керівник Юрін О.В.).


Першість Центру зі скелелазіннясеред хлопців:

І місце – Соленко Микита (керівник Чайка Н.В.);

ІІ місце - Лукянов Василь (керівник Тімченко Б.М.);

ІІІ місце – Шибанов Кирило (керівник Чайка Н.В.).


У групі 2003-2004 року народження

Першість Центру зі скелелазіннясеред дівчат:

І місце - Семираз Тетяна(керівник Юрін О.В.);

ІІ місце – Остапенко Єлизавета (керівник Юрін О.В.);

ІІІ місце – Кошевая Ульяна (керівник Юрін О.В.);


Першість Центру зі скелелазіннясеред хлопців:

І місце – Левченко Семен (керівник Чайка Н.В.);

ІІ місце – Уліч Михайло (керівник Кільницький О.Ю.);

ІІІ місце - Грабовський Сергій (Грабовська Л.С.).


У групі 2001-2002 року народження

Першість Центру зі скелелазіннясеред дівчат:

І місце – Алєксєєнко Анна (Шупер М.В.);

ІІ місце – Хавлджі Валерія (Руденко М.М.);

ІІІ місце – Штольц Юлія (керівник Шупер М.В.);


Першість Центру зі скелелазіннясеред хлопців:

І місце - Лазаренко Валерій  (керівник Чайка Н.В.);

ІІ місце – Гальович Роман (керівник Чайка Н.В.);

ІІІ місце – Грязєв Богдан (керівник Плохенко А.В.).


У групі 1999-2000 року народження:

Першість Центру зі скелелазіннясеред дівчат:

І місце – Лєлікова Єлізавета (керівник Кільницький О.Ю.);

ІІ місце –Малєнкова Валерія (керівник Юрін О.В.);

ІІІ місце – Дарійчук Алевтіна (керівник Грабовська Л.С.).


Першість Центру зі скелелазіннясеред хлопців:

І місце - Чайка Олександр (керівник Чайка Н.В.);

ІІ місце – Чекалдін Владислав (керівник Плохенко А.В.);

ІІІ місце - Пороскун Андрій (керівник Плохенко А.В.).


У групі 1998 року народження і старші:

серед дівчат:

І місце – Гевко Юлія (керівник Грабовський Ю.А.);


Серед хлопців:

І місце – Кільницький Олександр (керівник Грабовський Ю.А.);

ІІ місце – Зажерило Роман (керівник Грабовський Ю.А.);

ІІІ місце -  Кузьменко Сергій (керівник Грабовський Ю.А.).




 

Додати коментар


Захисний код
Оновити